pracownia GRAFICZNA

- OPRAWA GRAFICZNA IMPREZ -

Podczas pracy nad nowym wydarzeniem, za każdym razem budujemy wizerunek danego eventu od podstaw. Projektujemy logo, opracowujemy layout graficzny, spójne projekty materiałów promocyjnych, tworząc tym samym nową markę. To doświadczenie wyrobiło w nas umiejętność kreowania wizerunku coraz to nowszych koncepcji. Stworzyliśmy wiele projektów, napisaliśmy wiele haseł reklamowych, które są bazą identyfikacyjną planowanych wydarzeń.
Projektujemy i drukujemy zaproszenia, plakaty, konspekty, foldery informacyjne. Zatem co możemy zrobić dla Ciebie?

- LOGO -

LOGO – jeden z najważniejszych projektów graficznych – symbol marki. Trzeba opracować je tak, aby było funkcjonalne, estetyczne, nawiązywało do działalności jaką ma reprezentować i budowało pozytywne skojarzenia. Praca nad projektem logotypu to za każdym razem nowe wyzwanie. Nasi graficy są na nie gotowi.

- PLAKATY/ULOTKI -

Jedne z najpopularniejszych nośników reklamowych i informacyjnych. Potrzebujesz ciekawego pomysłu na projekt graficzny lub przygotowanie haseł i treści reklamowych – zadzwoń do nas.

- REKLAMA ZEWNĘTRZNA -

Przygotowujemy akcje reklamowe na big board’ach, grafiki na samochodach i autobusach. Projektujemy i oklejamy witryny sklepowe. Potrzebujesz fachowego doradztwa, kompleksowej obsługi i cenisz sobie jakość i rzetelność w pracy – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

- STRONY WWW -

Jeśli nie ma Cię w Internecie – nie ma Cię na rynku. Tak mawia się już od wielu lat. Jak wszędzie, również w sektorze projektowania stron WWW jest podążanie za modą, nowymi technologiami i nowoczesnymi rozwiązaniami. Staramy się być na bieżąco. Nasze doświadczenie w projektowaniu i opracowywaniu koncepcji wizualnych dla Firm w połączeniu z wiedzą odnośnie nowinek w trendach programowania, daje w efekcie końcowym to na czym zależy nam najbardziej – zadowolenie Klienta.

- KREACJA MARKI -

Praktycznie w każdym sektorze biznesu jest wiele firm o podobnych profilach. Wyzwaniem jest opracowanie takiego produktu identyfikacji wizualnej, który będzie po pierwsze wyróżniał się spośród pozostałych, a zarazem będzie budował pozytywny wizerunek w świadomości konsumentów. Coraz bardziej popularne są decyzje Firm z wieloletnią działalnością, które decydują się na odświeżenie dobrze znanej marki.
Oddajemy do Państwa dyspozycji zespół ludzi, którzy opracują grafikę, zaproponują hasła marketingowe, przygotują teksty na materiały promocyjne. Stworzymy markę od podstaw – wiemy jak to zrobić.