eventy FIRMOWE

- JUBILEUSZE -

Zorganizujemy każdy jubileusz. Pomożemy w doborze najlepszego miejsca stosownie do rozmiaru przedsięwzięcia. Przygotujemy go pod względem infrastruktury technicznej, opracowania scenariusza oraz angażu wykonawców (zespoły, kabarety). Zaproponujemy Państwu szereg nietuzinkowych propozycji w skład których wejdą: specjalnie opracowany layout graficzny całej imprezy, stworzenie filmu o firmie, jej historii oraz osiągnięciach, czy napisanie humorystycznej piosenki. Zajmiemy się aranżacją wnętrza, oprawą audiowizualną oraz najdrobniejszymi szczegółami z których tworzy się jakość.

- OTWARCIA -

To niewątpliwie ważny dzień nie tylko dla samej Firmy, ale również dla regionu, którego inwestycja dotyczy. Pracowaliśmy przy spektakularnych otwarciach fabryk z udziałem władz lokalnych oraz najważniejszych przedstawicieli państwowych. Podczas takich uroczystości profesjonalizm, doświadczenie, dbałość o detale i bezpieczeństwo mają fundamentalne znaczenie dla ogólnego sukcesu całego przedsięwzięcia. Zapewniamy niezbędną infrastrukturę, opracowanie multimedialne, projekt i montaż scenografii, obsługę techniczną, hostessy, a przede wszystkim dobrze opracowaną reżyserię działań z suflerem dającym poczucie bezpieczeństwa nawet w nieprzewidzianych sytuacjach.

- IMPREZY PLENEROWE/PIKNIKI FIRMOWE -

Oddajemy do Państwa dyspozycji szereg gotowych i sprawdzonych gier i zabaw angażujących całe rodziny. Zapewnimy infrastrukturę techniczną, catering plenerowy, animatorów, konferansjera, a przede wszystkim niezapomniane chwile spędzone w gronie znajomych, sąsiadów lub współpracowników. Nie pozostawimy oczywiście bez opieki i rozrywki naszych najmłodszych. Nasza Agencja ma swoją dziecięcą sekcję organizującą Imprezy dla najmłodszych. Posiadamy własne zaplecze techniczne, nagłośnienie oraz sprawdzone atrakcje, rekwizyty i na stałe współpracujących z nami animatorów. To wszystko sprawi, że zorganizowana z nami impreza plenerowa będzie dopracowana w najdrobniejszych detalach.

- BANKIETY -

Połączenie szkolenia lub konferencji z bankietem wieczornym to bardzo udany i sprawdzony sposób na budowanie pozytywnego wizerunku i zacieśniania kontaktów wśród kluczowych Klientów. Zajmiemy się zapewnieniem odpowiedniej infrastruktury technicznej takiej jak nagłośnienie konferencyjne, ekrany, transfer wizyjny, tłumaczenie symultaniczne. Do Państwa dyspozycji pozostają graficy i informatycy tworzący prezentacje multimedialne, animacje, opracowanie graficzne (zaproszenia, foldery, prospekty). Część wieczorną dopasujemy do Państwa preferencji tak, aby to wyjątkowe wydarzenie na długo pozostało w pamięci uczestników.

- IMPREZY INTEGRACYJNE -

Integrować pracowników można na wiele sposobów. Ważne jest to, aby po powrocie wzmocniła się pozytywna więź między nimi. Bardzo często scenariusze takich imprez układa się z myślą o budowaniu zaufania w zespole, kształtowania partnerskich relacji i umiejętności pracy w grupie. Trzeba jednak pamiętać, aby przede wszystkim była to świetna zabawa dostarczająca emocji i niezapomnianych wspomnień. Organizujemy wypady terenowe układając plan dnia dostosowując go do możliwości Grupy.

- AKCJE PROMOCYJNE -

Świetnie sprawdzają się przy wprowadzaniu nowego produktu / usługi na rynek, bądź też przy promowaniu i wzmacnianiu pozytywnego wizerunku Firmy. Dzięki kreatywności wzbogaconej zdobytym doświadczeniem możemy przygotować serię ciekawych, niestandardowych pomysłów i projektów dostosowanych do potrzeb Państwa Firmy. Ponadto dysponujemy zestawem nagłośnieniowym na samochód reklamowy, trzema maskotkami obok których nie sposób przejść obojętnie oraz wiedzą co zrobić, aby akcja promocyjna była widoczna, dobrze odebrana, a przede wszystkim skuteczna. Mamy również w swoim zespole doświadczone hostessy, które potrafią zyskać sympatię potencjalnego Klienta.