eventy z udziałem DZIECI

- PIKNIKI RODZINNE -

Nie ma jak wesoła impreza na świeżym powietrzu.  Gwarantujemy, że decydując  się na współpracę z nami będzie to dzień niezapomniany. Mamy solidnie zaopatrzony magazyn w niezbędny sprzęt, całą infrastrukturę techniczną (nagłośnienie, namioty, stoliki ), dmuchańce, trampoliny oraz szereg atrakcji dodatkowych tj. wata cukrowa, popcorn, malowanie buzi, modelowanie balonów i wiele więcej. Jednak to co mamy najcenniejszego  to nasz wyjątkowy, uśmiechnięty, zgrany i bardzo lubiany Zespół ANIMATORÓW tworzących z każdej realizacji niezapomnianą przygodę.

- DZIEŃ DZIECKA -

To niewątpliwie jeden z najbardziej roześmianych i kolorowych dni w kalendarzu.  Dla tych spontanicznych wybuchów radości, szczerych emocji i niepoliczalnej ilości energii jesteśmy w stanie zrobić wszystko.  Od lat organizujemy imprezy z udziałem Dzieci, mamy swoje programy zabaw, za każdym razem pieczołowicie przygotowywane dostosowując je do rozmiaru przedsięwzięcia.  Posiadamy własne dobrze wyposażone zaplecze atrakcji, które w połączeniu z oddanym sercem naszych animatorów tworzą efekt ogólnej unoszącej się w powietrzu prawdziwej  szczęśliwości.

- MIKOŁAJKI-

Okres świątecznych przygotowań, to jeden z ulubionych momentów w roku dla większości z nas. Najlepiej jednak to widać u Dzieci. Jesteśmy zdania, że magia świątecznej atmosfery dzieje się głównie za ich udziałem. To właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy nasz autorski program na imprezę Mikołajkową. Przygotujemy szereg wesołych zimowych zabaw dla małych, większych i całkiem już dużych uczestników Imprezy. Cały program jest zaskakujący, radosny i magiczny – potrafimy sprawić, że na sali będzie prawdziwa śnieżyca, puszczamy w powietrze 1000 baniek na minutę, mamy bitwę na balony giganty i szereg innych zaskakujących atrakcji. Jednak najlepszymi dowodami uznania są reakcje na naszego najlepszego na świecie Mikołaja o którym dzieci mówią „ już wiem, że jesteś najprawdziwszy”…

- KARNAWAŁY -

Czas na kolorowe stroje, baśniowe przebrania i bycie na chwilę tym kim się tylko zamarzy. Tak jak większość Dzieci uwielbiamy imprezy karnawałowe. Sprawiamy, że są naprawdę niezapomniane. Mamy swoje karnawałowe programy i całą infrastrukturę techniczną (kolorowe światła, profesjonalne wytwornice dymu, baniek, śniegu), robimy bitwy na śnieżki, tańczymy, bawimy się wesoło. Posiadamy też w ofercie szereg atrakcji dodatkowych, świetnie sprawdzających się na karnawałach np. towarzyszące Dzieciom w zabawie wielkie maskotki, fontannę czekolady lub np. fotobudkę dla Dzieci. Wyszystko po to aby na koniec usłyszeć „ale było super!”